فیلم آموزش css3 فارسی مقدماتی دو

دانلود فیلم آموزش css3 فارسی مقدماتی دو

قبل از آموزش CSS شما باید آموزش HTML را دیده داشته باشید. یادگیری HTML خیلی سخت نیست و در مدت کوتاهی می توانید به آن مسلط شوید .HTML زبانی است که تمامی عناصر موجود در صفحات وب مانند جعبه های متن، دکمه ها و غیره توسط آن ساخته می شود و با ترکیب آن با کدهای آسان CSS ظاهر صفحه شکل می گیرد.

CSS یا Cascade Style Sheets زبان برنامه نویسی می باشد که کنسرسیوم بین المللی شبکه جهانی وب یا W3C برای غلبه بر مشکلاتی که در طی زمان با استفاده از HTML بوجود آمده است پیشنهاد داده است. عملا این زبان برنامه نویسی، مکملی بر زبان باستانی HTML است و سعی در پر کردن نقاط ضعف و خلاء های آن دارد.حقیقت این است که HTML و CSS هیچکدام به تنهایی هیچ مزیت خاصی ندارد. با HTML به تنهایی نمیتوانید صفحات وب حرفه‌ای و چشم نواز طراحی کنید. CSS هم به تنهایی کاربردی نمیتواند داشته باشد. HTML و CSS در کنار یکدیگر هستند که میتوانند قدرت فوق العاده‌ای پیدا کنند و صفحات وب چشم نواز و زیبایی را طراحی کنند.انواع css :درون خطی : css به طور مستقیم به عنصر html اضافه شود.داخلی : css به header فایل html اضافه شود و عناصر آن فایل را تحت تأثیر قرار دهد.خارجی : css در یک فایل خارجی که فقط شامل کدهای css است ذخیره شود و توسط صفحات وب در وب سایت شما ارجاع داده شود.
CSS زبانی است که توسط آن قادر خواهید تا استیل طراحی صفحات وب سایت تان را یکبار تعریف و به صفحات مورد نیازتان اعمال نمایید.
برای این منظور مثالی را می زنیم. تصور کنید که سایت شما شامل ۱۰۰ صفحه استاتیک می باشد و شما آنها را تماما به زبان HTML نوشته اید. بعد از یک هفته تصمیم گرفته اید تا فونت تمام کلمات را کمی بزرگتر کنید. گفتن اینکه فونت تمام کلمات بزرگتر شود بسیار کار راحتی است و تنها یک جمله است. ولی آیا در عمل تغییر ۱۰۰ صفحه نیز به همان راحتی خواهد بود؟
قطعا نه. CSS دقیقا همان زبانی است که جمله یک خطی شما را تبدیل به همان یک جمله خواهد کرد. شما تنها کافی است تا استیل مورد نیازتان را در طراحی تغییر دهید و آن هم تنها با تغییر یک یا چند مورد کوچک.
جمله آخر اینکه، استفاده از CSS باعث تمیزتر شدن کدهای برنامه نویسی تان می شود، تغییرات آتی را آسان می کند و همچنین دید شما را بیشتر به طراحی معطوف می کند تا سر و کله زدن با کدهای برنامه نویسی.این دوره فارسی توسظ وب سایت آموزش مجازی دی تهیه و تدوین شده است امیدواریم بتوانید نهایت استفاده را از این دوره css که توسط مهندس محمد دوایی آموزش داده شده است.

مقدماتی ۲

الزامات دوره

محتوای دوره:

1
مقدمه

2
css background attributes
3
background-attachment
4
background color filter
5
css opacity attribute
6
css colors
7
background-image
8
gradient background
9
css color attribute
10
example color
11
styles inheritance
12
css text attributes
13
css font size attributes
14
css sizes
15
example size
16
css size Vw
17
css font family attribute
18
css font face
19
css font attribute
20
styles priority
21
browsers Default styles
22
out dated browser
23
css import
هیچ اطلاعیه ای در این لحظه وجود ندارد
4
4 از 5
امتیازات 6

شرح امتیازات

ستاره 5
3
ستاره 4
0
ستاره 3
3
ستاره 2
0
ستاره 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
Please, login to leave a review