مشخصات گواهینامه

 • مرجع صادرکننده: آکادمی ACS آمریکا

 • نحوه استعلام گواهینامه ACS آمریکا :

 • استعلام گواهینامه پایان دوره آموزشی از آکادمی ای سی اس آمریکا (لاتین) به دو طریق امکان پذیر می باشد

 • استعلام آنلاین ACS آمریکا از طریق وب سایت آکادمی ای سی اس آمریکا: با ورود به وب سایت آکادمی ای سی اس آمریکا به آدرس www.usacert.com و کلیک بر روی بخش تایید گواهینامه ها (certificates verification) ،صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.

 • این گواهینامه برای تمامی دوره های فنی و مهندسی ( عمران معماری، مکانیک، برق، کامپیوترو… ، مدیریت، حسابداری و……..صادر می گردد.

  مدرک بین المللی :

  این دسته از مدارک حاوی تاییدیه و گواهی گذراندن دوره های آموزشی برگذار شده درسطوح بین المللی است .فردی که دارای این مدرک است این اعتبار را دارد که از طرف شرکت صادرکننده این مدرک تایید شده و  فرد مورد نظر دارای سطح علمی مشخص شده در مدرک است و میتواند مدرک بین المللی  را برای رزومه کاری خود در کشور هایی که آن مدرک را تایید میکنند استفاده کند .مدرک بین المللی ACS هم از این نوع مدرک است که مورد تایید کشور امریکا است.

  دریافت این مدرک که صادر کننده آن اکادمی بین المللی ACS از کشور امریکا است به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از مهارتی که دارید در سطح بین الملل به نحوه احسن استفاده کنید.

  مرجع صادرکننده: آکادمی ACS آمریکا

  مرکز توسعه آموزش های الکترونیکی پارس موفق به اخذ نمایندگی آکادمی ای سی اس آمریکا شده است.

  هلدینگ ACS نمایندگی رسمی موسسه صدور گواهینامه ACS Registrars انگلستان و موسسه ACS Group آمریکا در حیطه جغرافیایی کشورهای ایران ، عراق و کشورهای عربی منطقه (به غیر از پادشاهی عربستان سعودی ) و کشورهای آسیای مرکزی می باشد .

  بیش از ۲۲۰۰ شرکت دولتی و خصوصی در ایران موفق به اخذ گواهینامه های فنی و سیستمی از شرکت ACS گردیده اند .